Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Kadeci Zawkrza na plus, juniorzy na tarczy


Kadeci - KopiaZ różnym powodzeniem rywalizowały siatkarskie zespoły mławskiego Zawkrza. Kadeci nie dali żadnych szans rówieśnikom z Grodziska Mazowieckiego. Natomiast juniorzy zaliczyli bolesną lekcję na boisku w Makowie Mazowieckim.

KSP Mława nabór

Dla zespołu z młodszej kategorii było to premierowe spotkanie w sezonie. W poczynaniach zawodników prowadzonych przez Jana Kanowskiego nie było widać jednak żadnej tremy. Pewni swoich umiejętności od pierwszej piłki narzucili rywalom swoje warunki gry. Zaowocowało to pewnym sukcesem, w żadnym z trzech setów siatkarze Sparty nie przekroczyli granicy szesnastu zdobytych punktów.

W polu zagrywki szalał Damian Łuniewski, który zaliczył aż dziewięć asów serwisowych. Pięć dołożył Łukasz Bober – obaj siatkarze okazali się najskuteczniejszymi zawodnikami Zawkrza. Ostatecznie Damian zdobył w całym meczu osiemnaście punktów, jego kolega klubowy dołożył trzynaście.

Po wygranej 3:0 w derbach powiatu ze Startem Lipowiec Kościelny juniorzy Zawkrza mieli nadzieję na kolejny triumf. Jednak rzeczywistość okazała się brutalna. Na parkiecie w Makowie Mazowieckim nie zdołali wygrać ani jednego seta. W niespełna godzinę polegli z tamtejszą Macovią 0:3.

Wyniki
Kadeci
Zawkrze Mława – Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:0 (15, 15, 9)
Juniorzy
Macovia Maków Mazowiecki – KS Zawkrze Mława 3:0 (20, 20, 19)

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz