Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Bezpłatne badania profilaktyczne i konsultacje lekarzy specjalistów w Mławie


slider_ogolne

foto ilustracyjne

KSP Mława nabór

Starostwo Powiatowe w Mławie organizuje bezpłatne konsultacje diabetologiczne i internistyczne dla mieszkańców powiatu mławskiego. Przeprowadzą je lekarza specjaliści ze Specjalistycznego Centrum Leczenia Cukrzycy i Otyłości w Warszawie.

Konsultacje obejmować będą: poradę specjalistów, badania diagnostyczne ( glukoza, pomiar ciśnienia), profilaktykę, badania specjalistyczne. W zakres badań specjalistycznych wchodzą badania przedmiotowe obejmujące m.in.: ocenę wydolności układu krążenia, układu oddechowego, powikłań cukrzycy, polineuropatię cukrzycową, badanie tętna na jednoimiennych tętnicach obwodowych oraz badania antropometryczne (stwierdzające istnienie otyłości oraz jej typ).

W przypadkach tego wymagających udzielone zostaną wskazówki terapeutyczne co do dalszego postępowania.

Konsultacje odbędą się 18 października br. w Miejskim Domu Kultury w Mławie ul. Stary Rynek 13, od godz. 10:00 do 16:00.

(red.)

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz