Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Dzierzgowo. Przedszkolaki świętowały Dzień Pieczonego Ziemniaka


fot. SP w Dzierzgowie

02.10.2015 r. z okazji Dnia Pieczonego Ziemniaka przedszkolaki z „Akademii Malucha” w Dzierzgowie gościły swoich rówieśników z  Niepublicznego Przedszkola „Dom Przedszkolaka Montessori” w Ciechanowie.

Celem spotkania było poszerzanie wiedzy dzieci na temat ziemniaków,  ich cech i przeznaczenia oraz stymulowanie pozytywnych zachowań, interakcji i współpracy pomiędzy dziećmi z różnych środowisk lokalnych.

Dzieci miały możliwość uczestniczenia w grach i zabawach, w których główną rolę odgrywał ziemniak. Brały również udział w żywej lekcji muzyki przeprowadzonej przez Młodzieżową Orkiestrę Dętą w Dzierzgowie pod przewodnictwem pana Tomasza Pawlaka. Poznały nazwy instrumentów muzycznych, a nawet miały okazję spróbować na nich zagrać. Na zakończenie przedszkolaki uczestniczyły we wspólnym ognisku połączonym z pieczeniem ziemniaków oraz kiełbasek.

Dzieci były bardzo zadowolone z zorganizowanych dla nich zajęć, chętnie brały udział we wszystkich zabawach. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze.

Oprac. Magdalena Krajewska
Źródło i zdjęcia: SP w Dzierzgowie

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz