Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Siatkarskie derby dla Zawkrza


siatkowka-sliderPierwszym akordem siatkarskiego sezonu w Mławie był pojedynek drugiej ligi wojewódzkiej juniorów. Na parkiecie I LO Zawkrze prowadzone przez Szymona Zejera zmierzyło się ze Startem Lipowiec Kościelny. Spotkanie nie przyniosło większych emocji.

KSP Mława nabór

Dominacja mławian nie podlegała bowiem żadnej dyskusji. W pierwszym secie  pozwolili rywalom zdobyć zaledwie szesnaście punktów. Podopieczni Jarosława Mierzwiaka mieli problemy w każdym elemencie gry.  Popełnili aż jedenaście niewymuszonych błędów.

Kolejne partie były również nieudane dla gości. W żadnej nie przekroczyli granicy dwudziestu zdobytych punktów.  Szansa na rewanż nadarzy się lipowianom 22 października. Wówczas podejmą Zawkrze na swoim parkiecie. Dzień wcześniej młodych siatkarzy czeka wyjazd do Płońska na spotkanie z tamtejszym UKS-em Rutki Płońsk.

KS Zawkrze Mława – Start Lipowiec Kościelny 3:0 (16, 14, 19)

Zawkrze: Grądzki, Kuciński, Kłosowski, Kołakowski, Podlaski (libero), Trzciałkowski, Margas, Sadowski

Start: Cichocki, Grzybicki, Zakrzewski, Bogacz, Kozian, Klafta, Zawadzki, Osowski, Szczepaniak, Gorlewski

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz