Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szkolenia Inkubator Mława profesjonalny opiekun
Pumpjack Party Game Google Play
Logo

Zatrzymany amator damskich torebek


foto ilustracyjne

foto ilustracyjne

Policjanci złapali go chwilę po tym, jak ją ukradł z samochodu. Miał przy sobie telefon pokrzywdzonej.

Przed godz. 22 w środę 30 września na ul. Żwirki w Mławie 24-letnia mieszkanka naszego powiatu zatrzymała się samochodem, żeby zrobić w sklepie zakupy. Wyszła razem z koleżanką, a w aucie czekała na nie na tylnym siedzeniu jeszcze jedna pasażerka. – Gdy kobiety weszły do sklepu, do zaparkowanego auta podbiegł młody mężczyzna i ukradł torebkę, pozostawioną na przednim siedzeniu pasażera. Kobiety wszczęły alarm. ale sprawca zdążył uciec- informuje Anna Pawłowska, rzecznik prasowy mławskiej komendy policji.
Zaalarmowani stróże prawa natychmiast podjęli działania i chwilę później zatrzymali rabusia w okolicach ul. Sądowej. To 19-latek z Mławy. Miał przy sobie telefon komórkowy okradzionej kobiety, zaś torebkę z dokumentami wyrzucił na jednej z pobliskich ulic. Udało się ją odzyskać.

Oprac. el
Źródło: KPP Mława

Tagi:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Zatrzymany amator damskich torebek"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
winetu
Gość

normalnie fetyszysta!

wpDiscuz