Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Potrącony rowerzysta zmarł w szpitalu


rower

foto: KPP Mława

Organa ścigania szukają świadków, którzy mogliby przybliżyć okoliczności po zdarzeniu.

O wypadku na drodze z Niegocina do Rumoki (gm. Lipowiec Kościelny) pisaliśmy przed niespełna dwoma tygodniami. W piątek 18 września ok. godz. 18 vokswagen golf potrącił tam 37-letniego rowerzystę zamieszkałego w pow. mławskim. Ciężko ranny trafił do szpitala. Po kilku dniach zmarł.
Kierowca natomiast uciekł z miejsca zdarzenia, ale dzień później został zatrzymany. To 39-latek z naszego powiatu. Teraz policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności wypadku i zdarzeń, które nastąpiły po nim. Sprawcę prawdopodobnie ktoś podwoził. – Policja apeluje do osób, które w dniach od 18 września br. po godz. 18 do 19 września br., na drodze relacji Liberadz – Niegocin podwoziły mężczyznę w wieku ok. 40 lat, o niezwłoczny kontakt pod numerem telefonu 23 654 72 39 – podaje Anna Pawłowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

el

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz