Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Hufiec ZHP Mława wybrał nowe władze


wybory

foto: ZHP Mława

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W ubiegły piątek, 25 września, instruktorzy i funkcyjni Hufca ZHP Mława wzięli udział w zjeździe wyborczym, podczas którego wybrane zostały nowe władze Hufca.

sławek

harcmistrz Sławomir Wietecha foto: ZHP Mława

Komendantem Hufca wybrany został ponownie harcmistrz Sławomir Wietecha. Zastępcą Komendanta i Skarbnikiem Hufca wybrano podharcmistrza Dawida Żółtowskiego, który na objętych funkcjach będzie przygotowywał się do kierowania Hufcem ZHP Mława w przyszłej kadencji.

dawid

podhacmistrz Dawid Żółtowski foto: ZHP Mława

Podczas zjazdu przyjęto również program rozwoju Hufca na najbliższe lata, przewidujący dalsze zaangażowanie w rozwój obywatelski i patriotyczny harcerzy, a także promowanie rozwoju fizycznego poprzez organizację w Mławie dwóch ogólnopolskich turniejów sportowych: znanych już Rekinów Futbolu, oraz Rekinów Siatkówki, których pierwsza edycja odbędzie się jesienią tego roku.

źródło: ZHP Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
staton

Noooo….. zuchy jak się patrzy. Ciekawe….. szef to rekin futbolu czy rekin siatkówki?