Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Hufiec ZHP Mława wybrał nowe władze


wybory

foto: ZHP Mława

KSP Mława nabór

W ubiegły piątek, 25 września, instruktorzy i funkcyjni Hufca ZHP Mława wzięli udział w zjeździe wyborczym, podczas którego wybrane zostały nowe władze Hufca.

sławek

harcmistrz Sławomir Wietecha foto: ZHP Mława

Komendantem Hufca wybrany został ponownie harcmistrz Sławomir Wietecha. Zastępcą Komendanta i Skarbnikiem Hufca wybrano podharcmistrza Dawida Żółtowskiego, który na objętych funkcjach będzie przygotowywał się do kierowania Hufcem ZHP Mława w przyszłej kadencji.

dawid

podhacmistrz Dawid Żółtowski foto: ZHP Mława

Podczas zjazdu przyjęto również program rozwoju Hufca na najbliższe lata, przewidujący dalsze zaangażowanie w rozwój obywatelski i patriotyczny harcerzy, a także promowanie rozwoju fizycznego poprzez organizację w Mławie dwóch ogólnopolskich turniejów sportowych: znanych już Rekinów Futbolu, oraz Rekinów Siatkówki, których pierwsza edycja odbędzie się jesienią tego roku.

źródło: ZHP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Hufiec ZHP Mława wybrał nowe władze"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
staton
Gość

Noooo….. zuchy jak się patrzy. Ciekawe….. szef to rekin futbolu czy rekin siatkówki?

wpDiscuz