Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mławianin wpadł w Ostródzie


Źródło: KPP MławaMieszkaniec naszego miasta ukradł z jednego z ostródzkich sklepów kilka par markowych spodni. Został złapany, grozi mu do 5 lat więzienia.

KSP Mława nabór

Jak podaje Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie, wczoraj po południu funkcjonariusze otrzymali informację, że na terenie jednego ze sklepów w Ostródzie pojawił się mężczyzna, który kilka dni wcześniej najprawdopodobniej ukradł tam kosmetyki. Wysłany na miejsce dzielnicowy zauważył na ulicy opisywanego mężczyznę, podszedł do niego, a wówczas ten zaczął uciekać. Został szybko zatrzymany. – Okazało się, że powodem ucieczki była zawartość torby, którą mężczyzna trzymał pod pachą. W środku było kilka par markowych spodni z metkami oraz czujnikami uruchamiającymi alarm w przypadku kradzieży. Jak się okazało, 28-latek miał specjalnie przygotowaną torbę, by czujniki te nie zadziałały w momencie przechodzenia przez tak zwane bramki w sklepie – informuje KWP Olsztyn.
Zatrzymany 28-letni mławianin, Marcin N. już wcześniej wchodził w konflikt z prawem i wielokrotnie był karany za podobne przestępstwa. Grozi mu do 5 lat więzienia.
Wartość skradzionego towaru właściciel oszacował na 2 tys. zł

Oprac. el
Źródło: KWP Olsztyn

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz