Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Tragiczny wypadek, dwie osoby nie żyją  


Zdjęcie: KPP MławaSiedemnastoletnia pasażerka i o dwadzieścia lat straszy kierowca rozbili się motocyklem. Oboje zginęli.

KSP Mława nabór

Zdarzenie miało miejsce w Nowej Sławogórze (gm. Szydłowo) 30 sierpnia po godz. 17. – Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący motocyklem marki Suzuki GSX-R, 37- letni mieszkaniec Przasnysza, jadąc od strony miejscowości Dębsk w kierunku Nowej Wsi, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust oraz słupki ogrodzeniowe posesji – informuje asp. Anna Gorczewska z Komendy Powiatowej Policji w Mławie. Mężczyzna wiózł 17-letnią mieszkankę Nidzicy, która nie miała kasku. Zginęła na miejscu. Nie udało się także uratować prowadzącego jednoślad 37-latka. Zmarł pomimo akcji reanimacyjnej. Prokuratura i policja badają okoliczności i przyczyny wypadku.

– Wakacje na terenie pow. mławskiego kończą się tragicznym wypadkiem, w którym zginęły dwie młode osoby – ubolewa Anna Gorczewska. Jak podaje, od czerwca br., na drogach pow. mławskiego doszło do 5 zdarzeń drogowych  z udziałem motocyklistów, w których zginęło 5 osób a jedna została ranna. Podkreśla, że za tymi liczbami kryje się tragedia rodzin, które straciły bliskie osoby. Chwila nieuwagi i brawury to śmiertelne zagrożenie. Warto o tym pamiętać wsiadając na motocykl oraz przypominać o bezpieczeństwie na drodze naszym bliskim motocyklistom.

Oprac. el

Źródło i zdjęcia: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz