Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

(Nie) zakazane piosenki


MINOLTA DIGITAL CAMERA

KSP Mława nabór

Na mławski koncert znanej pokoleniom Polaków Orkiestry z Chmielnej przyszły tłumy.

Zapełniła się nie tylko widownia tuż pod sceną w parku miejskim, ale niemal wszystkie ławki w całym zieleńcu. Warszawscy muzycy grający utwory popularne przed laty rozpoczęli występ zatytułowany „Zakazane piosenki” od szlagieru „Warszawa da się lubić”. Później śpiewali i grali na  akordeonie, gitarze, bandżoli i klarnecie m.in. „Czuwaj Wiaro!”, „Rozszumiały się wierzby płaczące”, „Czerwone maki na Monte Cassino”, „My pierwsza brygada” oraz „Warszawiankę 1831 roku”. Publiczność była zachwycona, szczególnie starsze osoby śpiewały razem z wykonawcami. A muzycy nie ukrywali, że sprawia im to dużą przyjemność.

Oprac. el

 

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz