Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

(Nie) zakazane piosenki


MINOLTA DIGITAL CAMERA

Słoneczne ogrody Mława

Na mławski koncert znanej pokoleniom Polaków Orkiestry z Chmielnej przyszły tłumy.

Zapełniła się nie tylko widownia tuż pod sceną w parku miejskim, ale niemal wszystkie ławki w całym zieleńcu. Warszawscy muzycy grający utwory popularne przed laty rozpoczęli występ zatytułowany „Zakazane piosenki” od szlagieru „Warszawa da się lubić”. Później śpiewali i grali na  akordeonie, gitarze, bandżoli i klarnecie m.in. „Czuwaj Wiaro!”, „Rozszumiały się wierzby płaczące”, „Czerwone maki na Monte Cassino”, „My pierwsza brygada” oraz „Warszawiankę 1831 roku”. Publiczność była zachwycona, szczególnie starsze osoby śpiewały razem z wykonawcami. A muzycy nie ukrywali, że sprawia im to dużą przyjemność.

Oprac. el

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500